+38 (096) 050-23-81
Главная

Про компанію

Вітаємо Вас на сайті оптово-роздрібної торговельної компанії Art-East. Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент товарів сувенірної та подарункової продукції.
У нас Ви завжди зможете знайти:
• — колекцію позолечених сувенірів із кришталем Swarovski: знаки Зодіака, різноманітні фігурки, підвіски, шкатулки, попільнички, фоторамки, цукерниці та інші вироби даної колекції.
• — шкатулки та фоторамки з емаллю і стразами.
• — колекцію неймовірних слонів з порцеляни.
• — фігурки символу року.
• — вази із кераміки та полістоуна
• — фігурки та скарбнички з полістоуна
• — подарункові коробки виробництва Італії.
Також у нас в наявності є безліч інших сувенірів.
Компанія на ринку вже більше 10 років. І всі ці роки майстри та дизайнери вкладають частинку своєї душі в свою роботу, надаючи особливий характер кожному виробу. Ми день за днем працюємо над підвищенням якості нашої продукції - намагаємося збільшувати асортимент, ставати більш доступними і цікавими для наших покупців, співпрацюючи при цьому, як з заводами і фабриками, так і з приватними майстрами.
Наша дружна команда, починаючи від консультантів і закінчуючи керівництвом, завжди відкрита для нових ідей і задумів у творчості, ми раді ділитися досвідом, більше того - самим вчитися день за днем.
Продажі продукції компанії здійснюються як оптом, так і в роздріб. Консультанти з радістю дадуть відповіді на всі Ваші запитання, знайдуть вихід з будь-якої ситуації, порадять. Зверніть увагу, в колонці з інформацією вказані всі можливі способи зв'язку з нами, завдяки яким, жодне звернення до компанії не залишиться непоміченим. Наші співробітники готові надати допомогу в оформленні замовлення по телефону, або по електронній пошті, в будь-який зручний для Вас час. Ми завжди будемо раді Вашому дзвінку!

Важливим моментом є те, що ми завжди працюємо тільки з якісним матеріалом, будь то фарфор, метал, гіпс або пластик. В професійних руках ці базові матеріали перетворюються в чудові статуетки і фігурки, вироби народного промислу і колекційні товари. Команда креативного відділу нашої компанії намагається докладати максимум зусиль на те, щоб кожна серія продукції, що виробляється була унікальною, а самі вироби ставали справжніми витворами мистецтва.
Для того щоб бути в курсі всіх новітніх тенденцій, наші дизайнери та консультанти проходять додаткові навчання, намагаючись краще розбиратися в матеріалах та запропонованому асортименті товарів. Вони намагаються не пропускати важливі події в світі мистецтва. Все це спрямовано на вдосконалення нашої компанії.
Завдяки цьому, довіра до нас стає дедалі більшою, а число поціновувачів нашої продукції збільшується з кожним роком.
Також хочемо поділитися гарною новиною. Нещодавно наш офіційний сайт оновився: збільшився список товарів, добались нові розділи, покращилася пошукова система. Будьте впевнені, наші неповторні вироби збільшать та поповнять Ваші сувенірні колекції, Ви будете мати змогу порадувати друзів та рідних приємними подарунками, надати Вашій оселі затишку та неймовірних емоцій.
Дякуємо за довіру до нас.
Наша компанія завжди відкрита для Вас і готова до співпраці!

 

    Приветствуем Вас на сайте оптово-розничной торговой компании Art-East.  Мы предлагаем Вашему вниманию широкий ассортимент товаров сувенирной и подарочной группы.

У нас Вы всегда найдёте:

Также в наличии множество других сувениров.

На сегодняшний день, компания на рынке уже более 10 лет, и все эти годы мастера и дизайнеры вкладывают частичку души в свою работу, внося особый характер в каждое изделие. Мы изо дня в день трудимся над повышением качества продукции - стараемся увеличивать ассортимент, становиться более доступными и интересными для наших покупателей, сотрудничая при этом, как с заводами и фабриками, так и с частными мастерами.

Наша дружная команда, начиная от консультантов и заканчивая руководством, всегда открыта для новых идей и задумок в творчестве, мы рады делиться опытом и сами учиться день за днём.

Продажи продукции компании осуществляются и оптом, и в розницу. Консультанты с радостью и профессионализмом ответят на ваши вопросы, найдут выход из любой сложной ситуации, помогут советом и позволят осуществиться вашей мечте. Обратите внимание, в колонке с информацией указаны возможные способы связи с нами, благодаря которым, не останется незамеченным ни одно обращение к компании. Сотрудники клиентской службы готовы оказать помощь в оформлении заказа либо по телефону, либо по электронной почте, в любое удобное для вас время. Мы всегда будем рады вашему звонку!

Важным моментом является тот факт, что мы всегда работаем только с качественным материалом, будь то фарфор, металл, гипс или пластик. В умелых руках эти основы превращаются в чудесные статуэтки и фигурки, изделия народного промысла и коллекционные товары. Команда креативного отдела нашей компании старается прилагать все усилия на то, чтобы каждая серия производимой продукции была уникальной, а сами изделия становились настоящими произведениями искусства.

Для того чтобы быть в курсе новейших тенденций на рынке, все наши дизайнеры и консультанты проходят дополнительные обучения, стараясь лучше разбираться в материале и предлагаемом ассортименте товара. Они стараются не пропускать основные важные события в мире искусства. Все эти мероприятия направлены на совершенствование нашей компании.

Благодаря этому, доверие к нам постоянно растет, а число поклонников продукции увеличивается с каждым годом.

Также хотим поделиться хорошей новостью - недавно обновился наш официальный сайт: увеличился список товаров, добавились новые разделы, улучшилась поисковая система. Будьте уверены, наши прекрасные и неповторимые изделия позволят обновить и расширить ваши сувенирные коллекции, порадовать друзей приятным подарком, добавить дому дополнительных красок и уюта.

Благодарим за доверие к нам.

Наша компания всегда открыта для вас и готова к сотрудничеству!

 

 

 

 

Написать письмо менеджеру

Закрыть

Вопрос менеджеру

Ваше имя:

Эл. почта:

Телефон:

Вопрос: