+38 (044) 455-04-66
+38 (096) 050-23-81
+38 (099) 120-71-89
Главная

Статуэтки профессий-Comical World of STRATFORD

Смешные сувениры Уоррена Стретфорда

Маленький Уоррен обожал комиксы и часто удивлял взрослых своей фантазией и умением мастерить необычные фигурки из подручных материалов. Он вырос и стал известным креативным дизайнером и художником. Его любовь к комиксам и чувство юмора никуда не исчезли, а детское увлечение яркими и забавными персонажами стало делом всей жизни.
Смешные сувениры американца Уоррена Стретфорда известны сейчас во всем мире. Он изготавливает свои фигурки собственноручно, тщательно продумывает малейшие детали и наделяет их морем позитива и юмора. Даже тот, кто абсолютно равнодушен к разного рода статуэткам, невольно улыбнется при взгляде на жизнерадостного стоматолога возле страшной бормашинки, мумбо, курящего травку, или байкера с татуировкой на мотоцикле с приспущенными колесами.
Эксклюзивные фигурки Уоррена Стретфорда получили признание на многочисленных выставках. Художник много путешествует по миру и везде ценители его творчества и коллекционеры встречают его с нетерпением и радостью. Сам дизайнер считает своей миссией и даже страстью делиться с людьми таким великим даром, как воображение, заставлять их улыбаться и делать счастливыми. И это ему удается.
 Интернет-магазин подарков и сувениров SvitPodarunkiv тоже хочет сделать всех счастливыми и предлагает много счастья в виде большого ассортимента статуэток от Уоррена Стретфорда. Комичный мир Стретфорда (The Comical World of STRATFORD) на нашем сайте довольно большой и в нем можно застрять надолго, выбирая статуэтку в подарок.

Смішні і комічні подарунки до будь-якого свята

 Маленький Уоррен дуже любив комікси і часто дивував дорослих своєю фантазією та вмінням майструвати незвичайні фігурки з підручних матеріалів. Він виріс і став відомим креативним дизайнером і художником. Його любов до коміксів і почуття гумору нікуди не поділися, а дитяче захоплення яскравими і кумедними персонажами стало справою всього життя.
Смішні сувеніри американця Уоррена Стретфорда відомі зараз у всьому світі. Він виготовляє свої фігурки власноруч, ретельно продумує найменші деталі та наділяє їх морем позитиву і гумору. Навіть той, хто абсолютно байдуже ставиться до всіляких статуеток, мимоволі посміхнеться, побачивши життєрадісного стоматолога біля страшної бормашинки, мумбо, що курить травку, чи байкера з татуюванням.
Ексклюзивні фігурки Уоррена Стретфорда отримали визнання на численних виставках. Дизайнер багато подорожує світом і скрізь цінителі його творчості й колекціонери зустрічають його з радістю. Сам художник вважає своєю місією і навіть пристрастю ділитися з людьми таким великим даром, як уява, змушувати їх усміхатися і робити щасливими. І це йому вдається.
Інтернет-магазин подарунків і сувенірів svitpodarunkiv.com.ua теж хоче зробити всіх щасливими і пропонує багато щастя у вигляді великого асортименту статуеток від Уоррена Стретфорда. Комічний світ Стретфорда (The Comical World of STRATFORD) на нашому сайті досить великий і в ньому можна загубитися надовго, вибираючи статуетку в подарунок. Фігурки знаменитостей від Цезаря до Елвіса Преслі, статуетки людей різних професій, артистів цирку. Вражає колекція автомобілів і колекція тваринного світу. Виготовлено всі фігурки з полістоуну якісного штучного каменю, який легко обробляється і дозволяє дизайнерам втілювати всі найсміливіші креативні фантазії.

Написать письмо менеджеру

Закрыть

Вопрос менеджеру

Менеджер:

Ваше имя:

Эл. почта:

Телефон:

Вопрос: